درباره ما

     انتشارات ساکو افتخار دارد که در خدمت علم و دانش بشری است و در جهت ارتقای علم و فرهنگ این مرز و بوم گام‌های هر چند کوچکی بر می‌دارد و برای پیشرفت علمی دانشجویان و اعتلای فرهنگ اصیل و والای ایرانی در تلاش است.

انتشارات ساکو در این زمینه ها فعالیت می کند:

  •  کتاب های درسی دانشگاهی مطابق با سرفصل های دانشگاه جامع علمی کاربردی

     دانشگاه جامع علمی – کاربردی با تأسیس رشته‌های جدید و گشودن درهای نوینی در عرصه‌ی علم و دانش، حقیقتاً در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای یافته است و تأسیس و ارائه رشته‌های تخصصی و سرفصل‌های جدید و نوپا، مستلزم تهیه و تدوین کتاب‌ها و منابع جدید است که در این زمینه انتشارات ساکو با دعوت از اساتیدی که سال‌ها در مراکز مختلف دانشگاه جامع علمی‌- کاربردی مشغول به تدریس بوده‌اند و عمدتاً  مدیران گروه و افراد برجسته و صاحب نظر در رشته‌ی خود می‌باشند، در صدد چاپ کتاب‌های درسی، مطابق با سر فصل‌های دانشگاه جامع علمی- کاربردی برآمده است.

     هدف گذاری در تهیه و تولید این کتاب‌ها، تولید کتاب‌های درسی دانشگاهی مطابق با سرفصل‌‌های مصوب، با حجم و تعداد صفحات مناسب است به گونه‌ای که اساتید محترم قادر خواهند بود در طول ترم مطالب کتاب را تدریس نمایند.

  • کتابهای درسی دانشگاهی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مطابق با سرفصل های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی

      در این زمینه نیز انتشارات ساکو با دعوت از اساتید فرهیخته اقدام به تهیه،  تدوین و چاپ کتاب متناسب با متون درسی سرفصل های جدید نموده است.

    انتشارات ساکو ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مدرسان و مؤلفان گرانقدری که در تهیه‌ و تدوین این کتاب‌ها یاری نموده‌اند، در ادامه‌ی راه برای تهیه و تولید کتاب های جدید از اساتید بزرگوار دعوت به عمل می آورد. استادان عزیز در صورت تمایل برای تألیف کتاب می‌توانند با واحد تألیف انتشارات ساکو  تماس حاصل نمایند.

                                                                                       با سپاس فراوان

مدیرمسئول انتشارات ساکو

                                                                                       باقر غلامی کلیشمیدسته بندی موضوعی